НОВИНИ

В Україні розпочато промислове вирощування мигдалю

30.06.2020 12:02
mygdal

У зв’язку з новими умовами клімату мигдаль в Україні отримав значне поширення. Наразі його почали вирощувати не лише не лише на півдні Бессарабії, але вже і на Закарпатті, Вінниці, Харківщині та Київщині. Про це повідомляє agronews.ua.

На Київщині 2 роки тому закладено промисловий мигдалевий сад на площі 105 га. У наступному році він даст перші плоди, а ще через 2 роки розпочнеться стабільне виробництво. Промислове виробництво мигдалю допомогли налагодити спеціалісти з Італії.

Також з минулого року Українською горіховою асоціацією здійснено запуск нової програми по розвитку промислового вирощування мигдалю в південних регіонах України. Нею завідує керівник Одеського обласного відділення ВГО «Українська горіхова асоціація» Василь Бабанський. Нова програма використовуватиме прогресивні сорти та досвід Молдови та Криму.

На півночі Харківської та в центрі Дніпропетровської областей закладено насадження нових перспективних сортів мигдалю для їх подальшої акліматизації в умовах України.

Також в Україні організовано і вже діє перший розплідник по вирощуванню промислових саджанців мигдалю в Україні на базі СФГ імені академіка Унанова в Балтському районі Одеської області.


Перегляди: 23
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: