НОВИНИ

Названо регіон, який готовий до посівної

18.03.2022 15:00
Посівна-920x614

Посівну кампанію планують розпочати наприкінці березня. Для цього вже підживили озимину. Вона у задовільному стані, але розпочинати роботи саме зараз – ще зарано. На цьому наголосив директор Інституту зернових культур Владислав Черчель. Про це повідомляє dniprorada.gov.ua, пише agronews.ua.

«Ще прохолодно для посіву. Взагалі за прогнозами ми очікуємо урожай, якого повинно вистачити на забезпечення нашої країни, та ще залишиться і на експорт», – зазначив Владислав Черчель. 

Циклон приніс інтенсивне похолодання, але, за словами директора регіонального центру з гідрометеорології Василя Гринчака, воно ніяк не вплине на стан озимих культур. 

«Опадів до кінця тижня ми не очікуємо, а навпаки – буде поступове підвищення температури», – додав фахівець. 

Щодо фермерів, то вони готові, адже посівний матеріал підготували ще до війни. 

«Трохи встигли до війни запастись пальним, добривом. Є невеликі проблеми, але це питання вирішується завдяки наданню кредитів. Скажу так, що кожен фермер – це «бандера», і ми на своїх місцях готові допомагати українській армії», – зазначив Анатолій Гайворонський, голова Асоціації фермерів Дніпропетровської області.

Читайте також: На Харківщині депутат селищної ради готувався до захоплення держвлади.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: