НОВИНИ

Названо причини зростання ринку дитячого харчування

14.01.2020 14:40
SuspiciousBaby

Новий звіт про дослідження ринку дитячого харчування, випущений 3A Business Consulting, показує, що світовий ринок продовжить  зростати, в тому числі і в вартісному вираженні.

У звіті під назвою «Глобальний ринок дитячого харчування (за винятком молочних сумішей для дітей першого року життя) і ринок молочного білка в 2019-2024 роки», йдеться про те, що світовий ринок дитячого харчування (без урахування сумішей) оцінюється в $17,3 млрд. в 2019 році і очікується, що він складе близько $25,6 млрд. в 2024, що відповідає CAGR 7%.

Готове дитяче харчування являє собою найбільш цінну категорію, за якою йдуть сухе дитяче харчування і «інше» дитяче харчування.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон становить 29% від світової ринкової вартості, потім йдуть Східна Європа та Західна Європа. По країнах Росія є найбільшим ринком для дитячого харчування, за нею Китай і США.

Зростання ринку дитячого харчування відбувається за рахунок інновацій в упаковці, виробництва продуктів, що вживаються на ходу, а також корисних для здоров’я і зручних продуктів. Крім того, розширюється асортимент продукції в рамках брендів економічної категорії, що залучає споживачів з низьким і середнім рівнем доходу.

Готове дитяче харчування залишається основною категорією продажів дитячого харчування, на його частку припадає близько 49% світового обсягу продажів, і очікується, що цей показник продовжить зростати до 2024 року.

Споживачі приділяють більше уваги загальному стану здоров’я, більше споживачів шукають продукти з чистою етикеткою (clean label), а це означає, що вони все більш вибагливі у виборі продуктів.

Роздрібна торгівля через Інтернет є найбільш швидкозростаючим каналом збуту дитячого харчування, оскільки вона пропонує широкий доступ до інформації про продукти, інгредієнти, цінах і т. д., а також є зручним способом здійснення покупок, оскільки багато споживачів мають легкий і постійний доступ до Інтернету через смартфони і планшети.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: