НОВИНИ

Названо порти України, які передадуть у концесію

30.11.2020 11:03
1068

Уряд України затвердив перелік пріоритетних для держави інвестпроектів на найближчі 3 роки і 40% цього списку складають саме проекти у галузі інфраструктури та транспорту. Про це повідомляє Урядовий портал, пише agronews.ua.

Владислав Криклій розповів про перші успішні приклади такого партнерства – підписання концесійних договорів у морських портах «Ольвія» та Херсон із загальним обсягом інвестицій близько 134 млн доларів США.

На черзі – концесії залізнично-поромного комплексу та першого і контейнерного терміналів порту «Чорноморськ», пасажирського комплексу в порту Одеси, а також морських торговельних портів у Бердянську та Ізмаїлі.

Міністерство також продовжує активну підготовку проектів ДПП у дорожній і залізничній галузях. Відтак, вже завершена розробка пре-ТЕО щодо 6-ти пілотних ділянок доріг протяжністю 1400 км, які будуть реалізовані в рамках Першої програми державно-приватного партнерства у дорожній галузі.

До списку перспективних проектів України також увійшло будівництво нового летовища на Закарпатті та реконструкція ще 13 регіональних аеропортів у Черкасах, Івано-Франківську, Чернівцях, Херсоні, Вінниці, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Сумах, Кривому Розі, Миколаєві та Житомирі. Одна із турецьких компаній виявила зацікавленість до модернізації аеропорту в Херсоні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: