НОВИНИ

Названо нові технології продажу зелені

03.06.2021 18:05
basil

Ми раді, що тераси можуть знову відкритись. Індустрія гостинності може повернутися до роботи вже зараз. Свіжі трави у світі «побилися» під час глобальної пандемії. І ми з нетерпінням чекали повернення до нормального життя. Про це повідомляє freshplaza, пише agronews.ua.

“Ми хотіли мати змогу знову поставляти свіжу продукцію для готельного та громадського харчування. Разом ми зміцнюємо економіку “, – говорить Раймонд з Європи, роздрібна упаковка (ERP) у Нідерландах.

Свіжа зелень приносить привабливий прибуток у секторі роздрібної торгівлі та харчування. Торгова марка ERP 5 Sense має повний асортимент свіжих трав.

“Ми спеціалізуємося на свіжій упаковці. Отже, ми завжди шукаємо надихаючі концепції. Переважно ті, що доступні цілий рік. Це завдяки нашій розгалуженій мережі партнерів та власному вирощуванню”.

Трохи інший спосіб відкриття світу свіжих трав

“У наш час нам подобається дарувати людям аромат/смак. Цього разу ми зробили це у цікавій формі. Клацніть на це посилання та виконайте кроки. Ви потрапите у світ доповненої реальності 5 Senses . Трави наближаються настільки близько, що ви можете майже доторкнутися до них або навіть відчути їх запах “, – підсумовує Реймонд.

Нагадаємо, що дієтолог назвала три продукти для довголіття.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: