НОВИНИ

Названо напої, які можуть нашкодити печінці

18.05.2021 19:07
12-uzd-pecheni

Печінка — життєво важливий орган людини, який виконує безліч функцій і є ключовою ланкою в системі травлення. Вона фільтрує всі токсини, які потрапляють в організм. Але щоб наш “фільтр” надійно працював, з раціону бажано виключити деякі продукти та напої. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Кава. Улюблений багатьма ранковий напій здатний серйозно вдарити по печінці, особливо, якщо ви вживаєте його з цукром і жирним молоком. Американські вчені кажуть, що краще відмовитися від цих добавок, адже саме вони шкодять органу.

Газована вода. Йдеться про солодку газовану воду, соки, лимонади, в складі якої багато цукру, барвників, підсилювачів смаку та інших штучних добавок, здатних спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема привести до неалкогольної жирової хвороби печінки.

Алкоголь. Звичайно ж, спиртні напої б’ють по печінці, і ні для кого це не секрет. Алкоголь може призвести до цирозу (захворювання, для якого характерно заміщення клітин печінки рубцевою тканиною). Безумовно, такі діагнози не можна отримати після однієї веселої вечірки. Найнебезпечніше — накопичувальний ефект, який створюється при частому вживанні алкоголю.

Нагадаємо, який раціон допоможе збільшити тривалість життя.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: