НОВИНИ

Названо найбільш популярні в Україні сорти суниці садової

22.05.2024 14:14
5

Серед комерційних виробників суниці садової найбільш популярними досі залишаються сорти Клері та Мармолада. Про це повідомляє Ягідник, пише agronews.ua.

“Наш асортимент значно розширився, зокрема декілька років тому в Україні були зареєстровані сорти суниці садової Апріка та Сібілла, які набирають популярності серед виробників. Також позитивні відгуки ми отримуємо про новий ультраранній сорт Квікі, який дозріває на тиждень раніше за такі відомі сорти, як Хоней чи Клері та віддає весь урожай у досить стислі терміни, що важливо для виробників ранньої суниці, адже ціна на ранню продукцію може досить різко змінюватися”, – кажуть у ТОВ «ФруТек».

Також набувають популярності ранньостиглі сорти Джусі та Клодія, що характеризуються як відмінними смаковими та товарними властивостями, так і високою продуктивністю.

“Проте все ж таки найбільш популярними сортами серед професійних виробників вже довгий час залишаються сорти Клері, Джолі та Мармолада. Як правило, великі виробники замовляють нові сорти для випробування та вивчають їх протягом декількох сезонів. При цьому основний акцент все ж таки залишається на сортах, для яких вже ідеально відпрацьована технологія та які добре відомі споживачам. Адже, для прикладу, Клері – це вже добре впізнаваний бренд, покупці готові платити за ягоду цього сорту преміальну ціну”, – зазначають у підприємстві «ФруТек».Перегляди: 22
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: