НОВИНИ

Названо найбільш популярні агроспеціальності

09.11.2023 16:35
fermer-z-noutom-920x613-1

Серед здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності “Агрономія”, які навчаються на індивідуальному графіку, більш як 75% працюють за фахом у сфері агробізнесу Кількість нових абітурієнтів Поліського національного університету у 2023 році збільшилася порівняно з 2022 роком на 4%. Про це AgroPortal розповів ректор університету Олег Скидан, передає agronews.ua.

У межах вступної кампанії 2023 року найбільшою популярністю серед абітурієнтів бакалаврату користувалися такі спеціальності: “Агрономія”, “Право” та “Лісове господарство”. Серед магістерських програм популярними були: “Лісове господарство”, “Агрономія” та “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”.

З метою надійного забезпечення студентів належними базами практик у Поліському національному університеті укладені довгострокові договори про співробітництво з провідними українськими агрокомпаніями.

На базі університету суб’єкти аграрного бізнесу проводять тренінги та професійні зустрічі зі студентами з метою проведення конкурсного відбору та працевлаштування. Серед здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності “Агрономія”, які навчаються на індивідуальному графіку, більш як 75% працюють за фахом у сфері агробізнесу. Відповідно до опитування випускників університету за аграрними спеціальностями, лише 1% з них планують відкривати власну справу, — зазначив Скидан.

Скидан також зауважив, що під час воєнного стану було спрощено умови вступу за спеціальностями аграрного профілю, а спеціальностям галузі знань “Аграрні науки” було надано державну підтримку. Такі заходи підвищили зацікавленість абітурієнтів та зумовили зростання кількості поданих заяв на місця, що фінансуються коштом державного бюджету.Перегляди: 96
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: