НОВИНИ

Названо ліки, які в жодному разі не можна змішувати з алкоголем

15.02.2022 19:03
10_main

Не завжди в анотації вказують, чи сумісний препарат із алкоголем. Лікарська таємниця відібрала три найбільш небезпечні групи препаратів, поєднання яких із алкоголем може викликати найбільш серйозні проблеми зі здоров’ям аж до летального кінця. Про це повідомляє greenpost.ua, пише agronews.ua.

Антибіотики — Цефадроксіл (Біодроксіл), Цефаклор (Альфацет). Це найнебезпечніші препарати при поєднанні з етанолом. Комбінація може викликати сильне блювання, тахікардію та стрибки тиску, є загроза інсульту та інфаркту на тлі порушення роботи судин.

Інтерферони — Інтерферон, Альфаферон. У поєднанні зі спиртним вкрай небезпечні — можуть викликати гострі напади агресії, депресивні епізоди із суїцидальними нахилами. Комбінація також руйнівно впливає на шлунково-кишковий тракт і може спровокувати шлункову кровотечу, гостру печінкову недостатність.

Жарознижувальні — Ібупрофен (Нурофен, Долгіт, Ібуфен, Адвіл та інші). Комбінація з алкоголем викликає млявість і слабкість, шум у вухах та порушення координації. Також провокує порушення серцевого ритму, може загострити гастрит та виразкові патології.

Читайте також: Українські птахівники згортають виробництво.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: