НОВИНИ

Названо культуру, яка приносить значно більший прибуток ніж картопля

09.11.2021 09:35
ovochi-18929

Попри упередження, вирощування селери може принести фермерам значно більше прибутку, аніж вирощування картоплі. Про це повідомляє «Голос України», пише agronews.ua.

«Селера на плантації площею у 8 га дала врожай у 50 т коренів з 1 га. І торговельні мережі дають за них гарну гуртову ціну у 20 грн/кг. За картоплю стільки не виручиш. Хоча на врожай треба добряче попрацювати», — розповів керівник господарства «Зоря Каховщини» Леонід Кириченко.

На його думку, в Україні культура недооціненою, і має надто обмежений попит. Проте за кордоном, селера має шалений попит. Єдина особливість вирощування полягає в тому, що овоч потребує значного зрошення.

«Селера культура вологолюбна, тож без зрошення розвивалася б погано. Цьогоріч на плантації було 10 поливів, а в посушливіші роки давав і по 15-16. Та й робочих рук заради врожаю докласти треба: корені копають вручну, вручну обрізають ножами, ще й миють. Адже 90% нашої продукції купують великі торговельні мережі, а в них до якості й зовнішнього вигляду продукції підвищені вимоги. Тому треба їй відповідати», — зауважив фермер.

Нагадаємо, що Селекціонери вивели новий сорт картоплі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: