НОВИНИ

Названо країни, які повністю скасували дозволи для автоперевізників

06.04.2022 16:00
1567490744131578714-623x370

Румунія відмінила всі види міжнародних дозволів для українських перевізників. Рішення набуло чинності з 00:00 5 квітня. Таким чином, усі дозвільні документи для перевізників з України вже скасували 10 країн, і не лише з ЄС – це Румунія, Туреччина, Естонія, Латвія, Литва, Грузія, Болгарія, Угорщина, Італія та Данія. Про це повідомляє Обозреватель пише agronews.ua.

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм. За його словами, таке рішення Румунії допоможе перевезенням з Азербайджану, Туркменістану та Узбекистану.

“В умовах закриття кордонів з Російською Федерацією це дозволить українським перевізникам скористатися альтернативним маршрутом повернення транспортних засобів, вантажів та водіїв з території Азербайджану, Туркменістану та Узбекистану”, – зазначив Найєм.

Також Найєм уточнив, враховуючи закриття транзиту Білоруссю та Росією та збільшення кількості вантажних автоперевезень, з 4 квітня 2022 року знято або підкориговано низку обмежень.

  • збільшено термін дій електронної заявки на отримання дозволів із 7 до 10 днів;
  • збільшено до 5 всіх видів дозволів у Польщі на один транспортний засіб із квітня до травня;
  • збільшено до 2 всіх видів дозволів у Чехії та на один місяць на транспортний засіб з повною масою до 10 т;
  • знято обмеження для поїздок територією Сербії (до перевезень допущено ТЗ, вага яких менше 10 т.).

Читайте також: Озвучено, де в Україні посилили «сухий закон».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: