НОВИНИ

Названо, як змінилася ціна на українську соняшникову олію

04.05.2020 15:02
snimok-20.08.2019-07

Ціни на українську соняшникову олію залишалися незмінними через святкове зниження торговельної активності. Наразі вони потроху зростають. З посиланням на дані аналітиків електронної зернової біржі graintrade, повідомляє agronews.ua.

В той же час, гарні темпи сівби соняшника в Україні на тлі можливого збільшення посівних площ через вимушене пересівання ярих культур на півдні України збільшують прогнози врожаю та тиснуть на ціни соняшникової олії з насіння нового врожаю.

Також у минулу п’ятницю новина про продовження Індією карантину до 14 травня та можливе запровадження в США мита на китайські товари знову розвернули ринки рослинних олій донизу, оскільки попит продовжує знижуватися.

Ослабити ринок олій, за оцінками експертів, здатна Індія, що є найбільшим світовим імпортером рослинних олій, у поточному сезоні скоротить їх імпорт в порівнянні з минулим роком майже на 2 млн т.

Наразі ціни на українську соняшникову олію стабілізувалися та навіть пішли у ріст. За тонну олії на біржах України у середньому пропонують 20300-20400 грн, що вище попередніх рівнів, продемонстрованих ринком минулого тижня. Протягом 4 травня 2020 року ціна на олію поволі зростає й новий рівень ринок продемонструє вже 5 травня.

Нагадаємо, в «Укроліяпромі» назвали основну проблему олійної галузі України. Також у 2020 році вартість продуктів може збільшиться на 10 − 15%. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: