ВАЖЛИВО

Названо галузь АПК, на яку найбільше спрямують держпідтримки у 2021 році

31.08.2020 10:32
https://agronews.ua/

У наступному році головним пріоритетом державної підтримки аграріїв буде відновлення тваринництва, де протягом багатьох років стрімко скорочується поголів’я. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко. Про це повідомляє Фокус, пише agronews.ua

“На цей рік у держбюджеті для аграріїв закладено 4 млрд грн. Вважаю, цього недостатньо, на наступний рік плануємо значно підвищити суму. Також будемо пропонувати парламенту нові програми, наприклад, агрострахування від посухи, зрошення. Це стратегічно важливо, тому що клімат змінюється і аграрії на півдні країни все більше схильні до ризиків”, – наголосив Петрашко.

За його словами, головним пріоритетом є відновлення тваринництва, де протягом багатьох років стрімко скорочується поголів’я.

«Також будемо пропонувати парламенту нові програми, наприклад, агрострахування від посухи, зрошення. Це стратегічно важливо, тому що клімат змінюється і аграрії на півдні країни все більше схильні до ризиків. Ще одним новим напрямком буде підтримка нішевих культур. Також нам гранично важливо створити інструменти, за яких будемо експортувати не тільки зернові, але й продукцію з доданою вартістю у значних обсягах. Така конвертація вигідна для аграріїв і всієї країни», – зазначив Петрашко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: