НОВИНИ

Названо дієвий метод захисту молодих саджанців від морозів

04.01.2022 16:00
depositphotos_300618284-stock-video-young-seedlings-are-planted-in

Для захисту від морозів та зайців саджанці та молоді персикові дерева зачохляють білими поліпропіленовими мішками (наприклад з-під цукру). А також мульчують соломою. Про це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи», agronews.ua.

«Саджанці, висаджені в осінній період, бажано захистити від зимових негативних сюрпризів, – зазначає Олександр Дядюра, спеціаліст з вирощування персика з Кривого Рогу. – Наприклад, по обидва боки саджанця ставимо два кілочки трохи вище саджанця. На ці кілочки надягаємо поліпропіленовий білий мішок (у яких зазвичай пакують цукор), який внизу пришпилюємо металевими скобами до землі або ж закидаємо землею. Таким чином ми захищаємо саджанець від усіх зимових негараздів, а також від зайців, які завдають величезної шкоди деревцям у зимовий період».

Олександр Дядюра також мульчує пристовбурові кола соломою шаром 20–30 см, а штамбик і гілки знизу доверху також обкладає соломою, яку обв’язує шпагатом. Щоб уникнути здування мульчі вітрами взимку, нижню частину закидає землею. Або замість землі використовують використану автошину, яка притискає мульчу до землі.

Читайте також: В Україні з’явиться нова аграрна виставка AGRO KHARKIV.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: