НОВИНИ

Названо, чому підвищуються ціни на помідори в Україні

10.10.2020 13:09
yaki-krayini-kupuyut-ukrayinski-pomidori-ta-u-kogo-kupuyemo-mi-11308

Українські тепличні комбінати продовжують підвищують ціни на томат через зменшення пропозиції на ринку. Про це повідомляє EastFruit, пише  agronews.ua.

На думку аналітиків видання, основними причинами цінового зростання, стали погіршення погодних умов, а також зниження середніх температур в нічний період. В результаті темпи дозрівання томатів в теплицях помітно знизилися, що і призвело до істотного скорочення вибірок і, як результат, до помітного зниження пропозиції томатів на українському ринку

Сьогодні українські тепличні комбінати готові відвантажувати томат по 15-22 грн/кг ($0,53-0,78/кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Основним фактором для цінового зростання в даному сегменті, стало підвищення попиту на тепличні томати. При цьому через похмуру прохолодну погоду пропозицію даної продукції на ринку істотно скоротилося, що також сприяло подорожчання тепличного томату.

Відзначають, що нині томати закритого грунту в Україні вжекоштують в середньому на 29% дорожче, ніж на початку жовтня 2019 року. При цьому представники комбінатів не виключають можливості подальшого подорожчання в цьому сегменті за умови збереження сьогоднішніх темпів збуту.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: