НОВИНИ

Полтавська фермерка ділиться, як наростити бізнес у 4 рази завдяки шоу

19.02.2020 12:32
86864381_1400916230103961_8096304586102407168_o

Засновниця сироварні «Коза Чка» Тетяна Дядечко прийняла участь в бізнес-реаліті-шоу WIN WIN SHOW, отримала перемогу і змогла стрімко наростити бізнес. Наразі, вона не лише виробляє сири, але й веде курси сироваріння. Як можна скористатися шансом й підняти бізнес, вона ділиться у Фейсбук.

Дядечко завжди мріяла про можливість побудувати великий бізнес.Для цього підприємиця взала участь у реаліті-шоу, проходила різні завдання пов`язані з організацією різних етапів розвитку власного бізнесу. Зйомки шоу тривали майже 3 місяці. Врешті обрали трьох переможців, серед яких опинилася і Тетяна Дядечко.

На її думку, шоу потужно виштовхнуло її із зони комфорту і це було круто. Шоу зробили її активною та впізнаваною – і це дало поштовх також і для розвитку бізнесу.

«Саме розуміння того, що ти переможець із сотні відібраних підприємців, це круто. Але я перемогла ще десь на середині зйомок, коли зрозуміла, що мені потрібно щось змінювати в моєму бізнесі», — розповіла Тетяна Дядечко місцевому виданню.

Ще полтавка дуже задоволена, що познайомилася з іншими гарними підприємцями, з якими проходила випробування.

Коло однодумців і розширення можливості для спілкуваання – другий важливий аспект у бізнесі.

Зараз Тетяна Дядечко займається не лише виробництвом, але й веде онлайн курси сироваріння. розбудовує власний бренд, веде маркетингову стратегію розширення виробництва. Також, вона почала проходити навчання у бізнес-школі Unit School of Business та по маркетингу Superludi|Brand Underdog.

Тепер підприємиця сподівається, що зможе все втілити і досягнути поставленої цілі — збільшити прибутковість свого виробництва у 4 рази.

«Я вже точно зрозуміла, що для цього не обов’язково збільшувати самі лише об’єми виробництва в 4 рази, а потрібно працювати головою», — ділиться вона.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: