НОВИНИ

Найбільший виробник продуктів харчування прогнозує жорстке підвищення цін

14.10.2021 12:04
630_360_1521727678-8460

Представники крупних світових брендів заявляють про подорожчання продовольчих товарів після закінчення пандемії. Про це повідомляє Обозреватель, пише agronews.ua.

За словами керівника одного з найбільших виробників продуктів харчування у світі, відомого кетчупом Heinz, люди незабаром будуть витрачати на їжу значно більше, ніж наразі. Про підвищення цін заявили і в компанії PepsiCo.

Так, глава Kraft Heinz Мігель Патрісіо заявив, що концерн був змушений підвищити ціни в декількох країнах через зростання інфляції практично скрізь, у всьому світі. Про це йдеться в матеріалі BBC.

Дуже сильно на зростання цін у світі вплинув локдаун і карантини. При цьому в багатьох країнах скоротилося виробництво сировини, а також були введені обмеження на виробництвах і на готову продукцію.

Весь світ накрила енергокриза. “У Великій Британії не вистачає водіїв вантажівок. У США витрати на логістику також істотно зросли, і в деяких галузях економіки спостерігається нестача робочої сили”, – пояснює Патрісіо.
Глава Kraft Heinz вважає, що людям доведеться звикнути до високих цін на продукти харчування. Справа в тому, що населення світу зростає, а кількість земель, на яких можна що-небудь вирощувати – ні.

За словами Патрісіо, в більш довгостроковій перспективі необхідно удосконалити технології для підвищення ефективності фермерських господарств. Так, зростання витрат доведеться фінансувати не тільки покупцям, але і виробникам. До речі, на поточному тижні компанія PepsiCo попередила, що також очікує зростання витрат практично на все, і заявила, що подальше підвищення цін, ймовірно, відбудеться на початку 2022-го.

Нагадаємо, що Озвучено незвичні ціни на зерно в Україні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: