НОВИНИ

Найбільший виробник молочки в Україні не зупинив жодного заводу

07.03.2022 09:01
image

Група компаній «Молочний Альянс», що є найбільшим виробником молочки в Україні, зараз працює майже з повним завантаженням. Про це Forbes повідомив голова наглядової ради компанії Сергій Вовченко, пише agronews.ua.

  • «За період війни були дні, коли ми приймали на 100 тонн молока в день більше, ніж до початку бойових дій», – розповідає бізнесмен. Причина в тому, що деякі переробники зупинилися, і фермери просили «Молочний Альянс« забрати молоко. 
  • Що ж стосується потужностей самої групи компаній, то, за словами Вовченка, наразі працюють всі підприємства групи. В строю навіть завод у Баштанці, що під Миколаєвом. Виробництво там припиняли лише на добу. Проте, підприємство працює не безпроблемно: через бойові дії складно з поставками сировини та вивозом продукції. 
  • На заводах в Пирятині, Золотоноші, Яготині та Згурівці «Молочний Альянс» почав випускати скорочений асортимент продукції. Підприємства, які виробляють молочку популярних торгівельних марок «Яготинське», «Пирятин», «Славія» та інші, переорінтувалися на товари з довгими термінами зберігання: молоко, масло, сири. Це те, що може довго зберігатися на складі в умовах непростої ситуації з логістикою. 
  • Те, що псується швидше – тобто йогурти, кефіри та іншу кисломолочну та цільномолочну продукцію, компанія випускає лише під замовлення торгівельних мереж. 
  • Зараз «Молочний Альянс« перестав брати молоко з дворів, щоб економити пальне. «Завдання – не відмовлятися від молока приватних господарств«, – каже бізнесмен. 
  • Також компанія призупинила експорт до кращих часів.

Читайте також: Ашан опублікував список працюючих магазинів та їх графік.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: