НОВИНИ

Нафтогаз повідомив про зростання тарифів

27.09.2023 09:15
630_360_1680858601-358

Тариф на газ для населення залишатиметься незмінним упродовж наступної зими, тобто фактично до кінця опалювального сезону. Та вже незабаром після того він може зрости. І майже стовідсотково можна сказати, що він зросте після закінчення війни. Про це повідомив в ефірі телемарафону голова НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов, пише agronews.ua.

Отже говорити про те, що тариф на газ залишатиметься незмінним упродовж тривалого часу, мабуть, не варто, про що повідомив і сам очільник Нафтогазу. Та, принаймні, найближчі півроку українці зможуть користуватися газом за теперішнім тарифом.

“Для населення ціни на “блакитне паливо” в період зими 2023-2024 років залишаться стабільними. Їхня зміна не передбачена”, – запевнив топ-менеджер.

Водночас він нагадав про те, що під час війни стосовно декількох тарифів діє мораторій на їхнє підвищення. Отже ймовірно, що до кінця війни ціна газ для населення залишатиметься незмінною. Однак слід бути готовими, що тариф зросте незабаром після війни, попередив чиновник.

Водночас, він запевнив, що ціновий удар українцям згладять за допомогою соціальних пільг та всебічного впровадження заходів з енергоефективності, які дозволять добитися потрібної ефективності використання газу при зменшеному споживанні ресурсу. Крім того, Олексій Чернишов заявив, що після війни, можливо, почне працювати енергоринок, що дозволить споживачам обирати оптимальний варіант.

Втім, ринок газу в Україні вже начебто був, але його успішно “поховали”, зробивши монополістом той самий Нафтогаз.

А тим часом, очільник Нафтогазу запевнив, що цьогоріч у підземних сховищах припасена достатня кількість газу, якої вистачить для проходження зими.Перегляди: 9
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: