ТЕХНОЛОГІЇ

Надійний паркан своїми руками: секрет мінімальних витрат

05.06.2024 13:59

Забезпечення безпеки та приватності — одне з важливих завдань мешканців приватного будинку. Щоб облаштування огорожі не потребувало значних фінансових витрат, варто розглянути секційний паркан на сайті Стрийко. Це практичне, довговічне і бюджетне рішення. Огляд переваг купівлі готових секцій, як і тонкощів їх подальшого монтажу, дасть змогу оцінити всі плюси цього рішення.

Секційний паркан: особливості

Модульні сталеві елементи товщиною 0,4–0,45 мм встановлюють на заздалегідь підготовлені опори. Серед переваг варто виділити такі:

  • простота установки — на монтаж знадобиться мінімум часу і зусиль, а докладна інструкція виробника допоможе легко впоратися з цим завданням;
  • розмаїття кольорів — найширша палітра відтінків дає можливість легко вибрати бажаний тон: графіт, коричневий, чорний, антрацит, а також золотий дуб і темне дерево в серії 3D;
  • висока міцність — відмінна стійкість до механічних пошкоджень, а також несприятливих погодних умов, включно з рясними опадами, сильним вітром, різкими температурними перепадами.

Така огорожа не вимагає витрат часу, сил і грошей на обслуговування. Потрібен лише мінімальний базовий догляд — і поверхня незмінно матиме бездоганний вигляд.

Як самостійно встановити секційний паркан

Перш ніж замовити модульні елементи, важливо ретельно продумати розташування майбутньої конструкції та зробити всі необхідні виміри периметром ділянки. Це дасть змогу розрахувати точну кількість секцій, які будуть потрібні для огородження вибраної площі. Процес монтажу включає такі етапи:

  1. Визначити місце встановлення опор.
  2. Встановити першу та останню опори. Скористатися нівеліром, щоб уникнути перекосів у готовій конструкції.
  3. Викопати ями на глибину, рекомендовану виробником. Встановити опори, залити бетоном і залишити до повного затвердіння.
  4. Зафіксувати перші секції кріпильними елементами.
  5. Продовжити послідовне встановлення модулів, щоразу перевіряючи відсутність зсуву за горизонталлю та вертикаллю.

Після встановлення всіх секцій важливо перевірити, щоб паркан був рівним і надійно зафіксованим. За необхідності — відкоригувати кріплення.

Термін експлуатації секційних парканів

Завдяки модульній конструкції цей тип огорож легко адаптувати під будь-які вимоги та розміри ділянки. Якщо надалі виникне потреба додати або замінити секції, або змінити стандартну конфігурацію, з цим не виникне жодних складнощів.

Цим обумовлена довговічність конструкції. Стандартні сталеві панелі служать не менше 10 років, успішно витримуючи будь-які негативні впливи ззовні. Але в разі серйозних пошкоджень або деформації достатньо витягти виключно зіпсовані елементи, без демонтажу всього паркану.


Перегляди: 13
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: