НОВИНИ

НААН передала Фонду держмайна майже 30 тис га земельного фонду

31.05.2021 14:33
metsamaa-põllumaa-hind

Національна академія аграрних наук передала Фонду державного майна 31 державне підприємство мережі Академії з загальним земельним фондом майже 30 тис га. Про це повідомляє пресслужба Академії, пише agronews.ua.

В НААН активно реалізовується комплекс заходів щодо реформування Академії. Дорожньою картою, за якою Національна академія аграрних наук України здійснює своє реформування, є постанова № 22 «Про Концепцію реформування аграрної науки» та постанова «Про Програму реалізації реформування аграрної науки» в яких сформовані завдання Програми і заходи на їх виконання, поетапна реалізація яких планово та послідовно відбувається останні роки.

Так, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 р. № 1010-р «Про передачу об’єктів державної власності до сфери управління Фонду державного майна» до сфери управління Фонду передано 31 державне  підприємство з загальним земельним фондом майже 30 тис га.

Це одна із складових цілого комплексу заходів, які проводяться в Академії щодо оптимізації майнового компле­ксу шляхом формування переліку майна, яке на сьогодні не використовується для наукових цілей.

Читайте також: за рішенням суду керівника НААН повторно відсторонено від посади.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: