НОВИНИ

На Житомирщині вирощують 70% усієї лохини в Україні

08.09.2021 19:07
416826_1

На Житомирщині вирощують 70% української лохини, а площі цієї культури становлять 50% від загальнодержавних,  повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

«На Житомирщині активно розвивається вирощування та переробка ягід. В області розташована одна з найбільших в Європі плантацій лохини. Площа під лохиною в ​​Житомирській області становить 50% загальнодержавних насаджень, обсяг виробництва за минулий рік склав 920 тонн, що становить майже 70% загальнодержавного виробництва цієї культури», – зазначив Віталій Бунечко.

Крім того, Житомирщина посідає перше місце серед регіонів України за площею суниці садової. Насадження цієї культури в області становлять 9% від загальнодержавних площ. При цьому Житомирщина забезпечує найбільшу валове виробництво суниці на рівні 13% всеукраїнського показника.

Нагадаємо, що Ціни на кукурудзу під тиском значно змінилися.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: