НОВИНИ

На Житомирщині проведуть інвентаризацію земель для протидії земельному рейдерству

21.08.2021 08:36
rejderstvo-610x385

У Житомирській області відбулося засідання координаційної ради щодо упередження силових захоплень підприємств, установ, організацій та сільгоспугідь. Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної державної адміністрації, пише agronews.ua.

Зазначаєтьс, що під час наради розгядалося питання необхідності інвентаризації земель, а також необхідності юридичного оформлення права власності землекористувачами на земділянки, які вони використовують у своїй діяльності для уникнення рейдерських захоплень.

«Впевнений, що викорінення аграрного рейдерства на Житомирщині, сприятиме підвищенню вартості сільськогосподарських угідь і залученню інвестицій у сільське господарство України», – заявив заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.

Окрім того, представники нацполіції поінформували присутніх щодо важливості якісної комунікації та своєчасного повідомлення органів правопорядку про можливі факти рейдерства. За даними правоохоронців, усі територіальні підрозділи Нацполіції мають чіткий алгоритм дій щодо виявлення та припинення спроб протиправного захоплення майна законних власників.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: