АГРОРЕГІОНИ

На Житомирщині окупанти винищують агропідприємства

18.04.2022 18:03
da8dbc1d89d547992cce9f3a89860694

В Житомирській обл. знищено та частково пошкоджені сільськогосподарські підприємства, заміновано поля. Про це повідомили у департаменті АПК Житомирської ОДА, пише agronews.ua.

«Воєнні дії, заміновані території — це ті негативні фактори, які не оминули Житомирську область. Так, у області знищено та частково пошкоджено приміщення у сільськогосподарських підприємствах, деякі з них знаходяться в аварійному стані», — повідомили у відомстві.

Так, згідно з даними пошкоджений елеватор компанія ТОВ «ВП Полісся» в Овруцькій громаді, заміновані поля та пошкоджене майно ФГ «Кавецького», що здійснює діяльність на території Народицької громади та декількох сільськогосподарських підприємств Ушомирської громади.

Також в департаменті додали, що в Овруцькій громаді в ТОВ «АПК Дубовий гай» знищено приміщення, де утримувалось поголів’я свиней, також пошкоджене приміщення для зберігання зерна.

Читайте також: Названо регіон, де суттєво збільшать посівні площі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: