НОВИНИ

На Житомирщині запустять найпотужніший свинокомплекс

04.03.2019 09:56

ТОВ «Дан-Фарм Україна» в кінці цього року планує здати в експлуатацію останню чергу відгодівельного свинокомплексу в Коростенському районі Житомирської області. Про це AgroPortal.ua заявив заступник генерального директора компанії Вадим Шестаков.

За його словами, будівництво стартувало ще в 2014 році. Загальна вартість проекту потужністю 25 тис. голів оцінюється в €12 млн.

«Ми продовжуємо роботу за цим проектом. Влітку минулого року ми завершили четверту чергу будівництва, а це значить, що вже 80% всього проекту введено в експлуатацію. У нас зараз 20 тис. голів, а буде 24» — розповідає Вадим Шестаков.

На черзі будівництво двох свинарників на 4 тис. голів, кормоцеху і ще однієї гнойової лагуни (зараз на підприємстві функціонує тільки одна).

«З АЧС у нас все спокійно і це завдяки суворому дотриманню датської технології біобезпеки. У нас дуже високі стандарти чистоти і це вселяє впевненість у тому, що неприємності у вигляді АЧС, минуть підприємство. Стандарти, яких ми дотримуємося, прийняті за основу в усьому цивілізованому світі: дезінфекція транспорту і співробітників, окремі входи в свинарники, поділ «брудної» і «чистої» зони — на сьогоднішній день, обов’язкові умови ведення свинарства», — зазначив Вадим Шестаков.

При цьому він підкреслив, що основне завдання цього року для «Дан-Фарм Україна» — закінчити будівництво, переробку підприємство поки не планує.

Довідка: «Дан-Фарм Україна» є дочірньою компанією датського холдингу Agro East A/S, яка в даний час володіє двома компаніями в Україні — ТОВ «Дан-Фарм Україна» в Кагарлицькому районі Київської області та «ДФУ Агро» в Коростенському районі Житомирської області.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: