НОВИНИ

На Житомирщині вироблятимуть веганське м’ясо

18.01.2021 14:40
7704-plant-pate-starters

На Житомирщині вироблятимуть веганське м’ясо. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, пише agronews.ua.

«Незважаючи на карантин, в області започатковано впровадження нових інвестиційних та інноваційних проєктів. Нідерландський інвестор має намір збудувати потужності з виробництва веганського м’яса. Також досягнуто домовленостей щодо залучення німецьких інвестицій у створення зерно-насіннєвої фабрики та лінії із сушіння та заморожування ягід у Брусилівському районі. Навесні цього року розпочнеться реєстрація відповідного товариства. Крім того, ведуться перемовини з нідерландським інвестором щодо будівництва біоетанолового заводу в Попільнянському районі», — йдеться в повідомленні.

Відмічається, що в 2020 році обсяг капітальних інвестицій, які отримала Житомирщина, сягнув 6 млрд грн, і завдяки бізнесу в області було створено понад 10 тис. робочих місць.

«Це свідчить про те, що інвестори зацікавлені у розміщенні своїх підприємств, представництв великих концернів на території Житомирщини», — вважає Віталій Бунечко.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: