НОВИНИ

На Житомирщині виготовляють сік із паростків пшениці

15.03.2021 11:00
vitgrass

На Житомирщині фермерське господарство виготовляє сік із паростків пшениці вітграс, яку вирощує у своїй теплиці. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

«Паростки пшениці упродовж 12-14 днів виростають до 15 сантиметрів. Потім їх зрізаємо і робимо з них дуже корисний сік», – зазначає засновник фермерського господарства «Koval» Ярослав Коваленко.

Такий сік можна зберігати в холодильнику до 10 днів, а якщо заморозити – до пів року. Розморожений вітграс треба спожити упродовж дня.

За словами Коваленка, вітграс має ряд корисних властивостей. Зокрема, підвищує імунітет, постачає в кров додатковий кисень та очищає її від холестеринових і атеросклеротичних бляшок, нормалізує кров’яний тиск, живить шкіру, сприяє покращенню розумової та фізичної активності, нормалізує зір.

Фермер додає, що з такого соку можна готувати і вітамінний коктейль, додавши до вітграсу яблуко. Загалом у теплиці вирощують мікрозелень гороху, редиски, руколи, соняшника, гірничі, крес-салату, люцерни, капусти, щавлю, базиліку, пшениці.

Нагадаємо, що на Рівненщині відкрили перше виробництво крафтових сирів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: