НОВИНИ

На Житомирщині суд зупинив роботу норкової ферми

06.11.2019 12:19
bbf8cdd95a42fdc1

За словами активістів, жителі села Сінгури виступають за закриття ферми. Житомирський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про тимчасове закриття хутрової ферми у Сінгурах, передає УНІАН.

«Тимчасово зупинити діяльність ТОВ «Профуна» в Сінгурах, де вирощують норок, до моменту отримання цим товариством позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля» – сказано, зокрема, у рішенні суду.

На суд прийшли як представники підприємства, так і активісти, що виступають за закриття ферми. Вони казали, що задоволені сьогоднішнім рішенням та вважають його справедливим.

«Перемога в суді! Щойно Держекоінспекція виграла позов проти хутроферми голландського бізнесмена в Сінгурах і, увага, суд заборонив фермі здійснювати діяльність (забруднювати повітря) до проходження процедури оцінки впливу на довкілля та отримання дозволу на забруднення повітря», – прокоментував судове рішення організатор акції протесту Руслан Хоменко.

За його словами, жителі села Сінгури виступають за закриття норкової ферми.

«Сінгурівці – проти діяльності жорстокого та брудного виробництва і засвідчать це на громадських слуханнях. Рішення може бути оскаржене, тому готуємось його захищати в апеляційному суді», – додав активіст.

Активісти вважають, що норкова ферма забруднює навколишнє середовище, здійснюючи свою діяльність без відповідних дозволів. Екологи також переконані, що робота ферми шкодить довкіллю.

Це заперечує власник ферми – іноземець, який відкрив її після заборони хутрового виробництва у його країні. Контролювати діяльність норкових ферм в Україні досить складно через те, що старі екологічні норми були скасовані, а нові ще не запроваджені.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: