НОВИНИ

В Україні розробили технологію виробництва паперових матеріалів – альтернативу пластику

28.08.2020 06:52
117326425_343408207064473_15911656151567503_o

Оптимальною і найбільш популярною екологічною сировиною для трубочок для коктейлів та інших виробів із пластику може виступити папір. Цей матеріал можна отримувати з поновлюваних, органічних джерел. Проєкт Blue Ocean Solutions став першим українським виробником паперових соломинок і екопродукції для сегмента HoReCa. Про це повідомляє пресслужба Житомирського паперового комбінату, пише agronews.ua.

“Наступним кроком плануємо вивести на ринок кришечки для кави. Це величезне навантаження на всю еко систему нашої планети. Тому з 2021 року цей продукт потрапляє під заборону в Європі, на законодавчому рівні. Але ніякої альтернативи пластиковій кришечці зараз просто не існує. У нас є розуміння і компетенція в тому, як це правильно реалізувати. Це дуже крутий проєкт з просто гігантським ринком. Зараз ми боремося за залучення інвестицій в цей проєкт”, – заявили організатори проєкту.

Заявка на участь в проєкті «Бизнес-трамплин» компаніїї Blue ocean solution

Blue Ocean Solutions-перший український виробник якісних паперових соломинок і екопродукції для сегмента HoReCa.🌍 Наша місія в один ковток змінити світ!Нашій команді не байдуже майбутнє нашої планети, тому ми вирішили почати виробництво паперових виробів масового споживання, які стануть гідною заміною пластику. Почали ми з маленької трубочки, але вже працюємо над альтернативними рішеннями для заміни інших пластикових предметів в побуті.📚Після ретельного вивчення даного питання наша команда прийшла до висновку, що оптимальною і найбільш популярною екологічною сировиною для трубочки в такому випадку може виступити папір. Цей матеріал ми отримуємо з поновлюваних, органічних джерел, від європейських постачальників, обов'язково сертифікованим за стандартом FSC.☝🏼Проєкт існує на трьох китах, адже кожен щодня робить свій внесок. Хтось вклав в проєкт свої знання і компетенції, інші повірили та підтримали проєкт інвестиціями, а треті розвивають і прокачують проєкт, нерідко на своєму чистому ентузіазмі. Саме завдяки синергії цих трьох чинників нам вдалося швидко запуститися і досягти високої якості, якою можна пишатися.📈Наступним кроком плануємо вивести на ринок кришечки для кави. Це величезне навантаження на всю еко систему нашої планети. Тому з 2021 року цей продукт потрапляє під заборону в Європі, на законодавчому рівні. Але ніякої альтернативи пластиковій кришечці зараз просто не існує. У нас є розуміння і компетенція в тому, як це правильно реалізувати. Це дуже крутий проєкт з просто гігантським ринком. Зараз ми боремося за залучення інвестицій в цей проєкт.❗️Додаткові інвестиції дозволять збільшити асортимент та запустити нову лінію термоформування для виробництва паперової кришечки та іншого асортименту для сегмента HoReCa. Щиро дякуємо ROZETKA та Visa за можливість заявити про себе! Для нас, як для нового проекта надзвичайно важлива і необхідна підтримка досвідчених гігантів на ринку! ❤️🙏🏼Крок за кроком разом з нашою натхненною командою, ми намагаємось допомогти стати еко свідомими та незалежними від пластику!

Posted by Blue Ocean Solutions on Thursday, August 13, 2020

Додаткові інвестиції дозволять збільшити асортимент та запустити нову лінію термоформування для виробництва паперової кришечки та іншого асортименту для сегмента HoReCa.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: