НОВИНИ

У Полісському заповіднику загасили масштабну пожежу

05.05.2020 08:32
79f0cc1896a099b47908bdef2aca5807_w859_h569

На півночі Житомирської області вже майже впоралися з лісовими пожежами, відкритого вогню немає, залишились лише осередки тління. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, пише agronews.ua.

«На півночі Житомирщини нам вдається доборювати ті вогнища, які ми маємо. Ми вчора подали інформацію про ліквідацію трьох осередків. Зараз ще залишається 10 осередків на півночі, це в Олевському, Лугинському та Овруцькому районах. Там немає відкритого вогню, але є тління. І з цим тлінням зараз борються вогнеборці, там працюють зведені загони вогнеборців і лісівників. І маємо надію, що найближчим часом ці пожежі буде здолано. Наразі немає поширення цього вогнища, усі вони локалізовані, тож поширюватися вони не можуть, у тому числі і на населені пункти», – повідомив Віталій Бунечко, відповідаючи на запитання журналістів.

Він також розповів про надання матеріальної допомоги постраждалим у наслідок лісових пожеж.

«Ми вже комісією ТЕБ та НС виділили кошти людям, які постраждали в наслідок лісових пожеж. Це 31 500 грн, які вже направлені до Овруцької райдержадміністрації та Овруцької ОТГ. Зараз буде надана ще матеріальна допомога з інших бюджетних статей: по 10 тис. грн тим, хто написав заяви на отримання матеріальної допомоги. Окрім того, на найближчому засіданні уряду буде розглядатися питання про виділення майже 12 млн грн на відновлення житла. Наразі ніхто з людей не живе просто неба, вони живуть у сусідів та родичів. Більше того, у село Острови вже доставлено тимчасову будівлю, зараз її налаштовують, де буде сім’я погорільців з села Острови», – розповів голова ОДА.

8 квітня в Олевському районі сталося загоряння трави. В результаті пожежі згоріло близько 500 га заповідного лісу в Житомирській області. 16 квітня 2020 року на території 9 лісгоспів Житомирської області в результаті підпалу сільгоспугідь та випалення трави в домогосподарствах почалися масштабні пожежі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: