НОВИНИ

На Житомирщині побудують завод з вирощування сіянців із закритою кореневою системою

15.07.2020 17:09
img-2431-d9

На Житомирщині розробляється проект будівництва заводу із вирощування сіянців із закритою кореневою системою, розповів начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. Про це повідомляє zt-lis, пише agronews.ua.

«Станом на 1 липня в насадженнях, які пошкоджені лісовими пожежами, відведено в рубання і протаксовано дерева на площі майже 3 тисячі гектарів, – повідомив Віктор Сахнюк. – Нині в таких насадженнях працює 156 лісозаготівельних бригад з усіх підприємств управління. Мусимо якнайшвидше розчистити постраждалі ділянки, з тим щоб в найкоротші терміни провести лісовідновлення».

А там, де це можливо, лісівники вже проводять лісовідновлення. Це насамперед ділянки лісових культур минулих років, котрі вогонь пошкодив, або знищив.

«На площі 32 гектари ми вже висадили новий ліс, – додав Віктор Сахнюк, – на 87 гектарах – провели доповнення та виправлення. Садіння проводимо сіянцями із закритою кореневою системою – такий садивний матеріал має гарну приживлюваність навіть влітку. В цьому контексті, в управлінні триває робота над проектом з будівництва заводу з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, що є необхідним в умовах зміни клімату, підвищення температур та відновлення великих площ, пройдених пожежами. А вже цієї весни ми суттєво збільшили площі посівів лісового насіння, побудувавши нові теплиці та розсадники, з тим, аби мати достатньо саджанців.»

Нагадаємо, АТ «ДПЗКУ» профінансувала аграріїв майже на 329 млн грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: