НОВИНИ

На Житомирщині агрофірма має сплатити понад 500 тис грн боргу

15.02.2021 12:30
429fee8b52a416f51823ddd201075489

Господарський суд в Житомирській області задовольнив позов прокуратури: агрофірма має сплатити сільській раді 520 тис. грн боргу за користування земельними паями. Про це 15 лютого повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

«Господарським судом Житомирської області задоволено позов Новоград-Волинської місцевої прокуратури про стягнення з приватного товариства понад 520 тис. грн боргу за оренду землі на користь сільської ради та розірвання договору оренди. Установлено, що у жовтні 2017 року між Новоград-Волинською райдержадміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельних часток (паїв) загальною площею майже 280 га, що на території Гульської сільської ради», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до умов договору, орендар, користуючись землями сільськогосподарського призначення (рілля та пасовища), зобов’язаний був вчасно і в повному обсязі сплачувати орендну плату. Однак приватне товариство порушило вимоги Закону України «Про оренду землі» та укладеного договору, систематично не здійснюючи платежів. Унаслідок цього заборгувало до бюджету сільської ради понад 520 тис. грн.

«Після втручання прокуратури інтереси територіальної громади захищено, з орендаря стягнуто заборгованість у повному обсязі», – зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, що Національному природному парку «Голосіївський» через суд повернули землю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: