АГРОРЕГІОНИ

На Запоріжжі рашисти зруйнували склади з врожаєм та сільгосптехніку

10.10.2022 16:16
e4e0ac731f49431f

У Запорізькому районі ліквідовують наслідки удару російськими військовими господарі сільгосппідприємства. Туди російська ракета поцілила вночі 6 жовтня та зруйнувала два склади із врожаєм та з десяток одиниць техніки. Про це повідомляє agrotrend.com.ua, пише agronews.ua.

Пан Володимир батько директора цього підприємства. Тієї ночі перебував на чергуванні у будівлі навпроти. Розповідає, дивом залишився живим.

“Я сидів читав книжку, лампа горіла, отут все завішене світло маскування. Я почув свист і встиг ось сюди заховатися. Вікна тут повибивало, перестінок, і цими перестінками я був заблокований не міг відкрити двері. Решітку не міг вибити вона приварена”, — каже він.

До ранку чоловік сидів у заблокованій будівлі. Розібрали завали син та зять Володимира.

Протягом чверті століття це підприємство будували дві родини. Коли побачили масштаб руйнування, відчули розпач та біль, розповідає Володимир:

“Наші два підприємства забезпечували роботою 10 сімей, тут були склади, тут зберігали продукцію, яку ми зібрали: озиму пшеницю, насіння соняшника, горох, ячмінь, насіння для посіву, приблизно десь більше ніж на 4 мільйони гривень”.

Пошкоджено понад десять одиниць техніки, скло, вікна, конструкції складів розлетілись на шматки. Попри численні руйнування та збитки господар підприємства пан Євген вірить, що все вдасться відновити.

“Будемо працювати будемо відновлювати. Будемо працювати на нашу неньку Україну”, — каже він.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: