НОВИНИ

На Запоріжжі диверсанти умисне пошкодили сільгосптехніку місцевих фермерів

06.08.2020 12:32
-поле-750x430

Справжню диверсію проти сільгоспвиробників було вчинено на території Токмацького району Запорізької області. У полі хтось розкидав зварені з шиферних цвяхів “їжаки”. Сільгосптехніку на час було виведено з ладу, розповіли представники місцевого фермерського господарства, яке власне й постраждало від рук невідомих диверсантів. Пригода трапилася на території Долинської сільської ради. Про це повідомляє seeds, пише agronews.ua.

Трактор, який перевозив тюки соломи, для наших пайовиків, пробив всі колеса. В пробитих шинах були кустарно виготовлені з шиферних цвяхів із застосуванням зварювання “їжаки”.

Дані вироби були розкидані не скраю від дороги, а майже в середині поля. Питання напрошується саме по собі.

“Це якою ж треба бути мерзотою, нелюдом, щоб творити такі “дрібні” капості? Що рухає цими людьми заздрість, зловтіха або сезонні прояви якоїсь невиліковної психічної хвороби?”, – йдеться у повідомленні СФГ “Клиновий” на сторінці в Facebook.

“Сподіваємося, що Токмацьке ОП ГУНП проявить професіоналізм і знайде зловмисників або зловмисника і дасть належну правову оцінку їх діянь”, – пишуть аграрії Запоріжжя, додаючи фото відповідного звернення.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: