НОВИНИ

На Запоріжжі створили унікальний сад

14.10.2021 11:36
image

Найбільший кизиловий сад, вирощений в селищі Нове Запорізької області за органічною технологією, увійшов до Національного Реєстру Рекордів.  Про це повідомляє ТСН, пише agronews.ua.

«Площа саду 14 га може претендувати і на світовий рекорд, адже за попередніми даними, сад нараховує 11500 дерев кизилу. 9 жовтня 2021 року в с. Нове Запорізької області відбулася реєстрація рекорду України «Найбільший кизиловий сад, вирощений за органічною технологією», — йдеться у повідомленні.

Кизиловий сад — родинний бізнес. Заклали його вісім років тому. Тепер, ймовірно, український сад буде не лише національним рекордом, а й увійде до Книги рекордів Гіннесу, адже така органічна плантація кизилу найбільша не лише в Європі, а й у світі. 

Власниками саду є родина Ольшанських, які заснували його ще в 2013 році. Щороку екологічність урожаю підтверджують за всіма вимогами Органік-Стандарту.

Відзначається, що нині власників саду визнано першими національними виробниками екологічно чистої та якісної продукції з кизилу.

Нагадаємо, що Названо сорт аґрусу, який найлегше вирощувати в Україні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: