НОВИНИ

На Закарпатті вимагають повернення державі земель майже на 150 млн грн

15.02.2021 16:07
2323f3dbd3563f5c

Хустською місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі Вишківської селищної ради до Хустської РДА та місцевого підприємства через виявлені порушення законодавства при передачі в оренду земельної ділянки на території району. Про це повідомляє Голос Карпат, пише agronews.ua.

Прокуратура наполягає на визнанні договору оренди недійсним та поверненні у власність громади земель площею 60 га вартістю майже 150 млн грн. Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, підставою для звернення до суду стало порушення вимог законодавства при розпорядженні землями сільськогосподарського призначення, що перебувають під особливим захистом держави. 


Їх передано в оренду без розроблення, погодження та затвердження в установленому законом порядку проєкту відведення земельної ділянки. Водночас ділянка, про яку йдеться, на момент передачі орендарю надана з порушенням порядку виділення пайових земель. Господарським судом Закарпатської області враховано вказані обставини та винесено ухвалу про відкриття провадження у вказаній справі та призначено справу до розгляду, – повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що на Чернігівщині викрили оборудку із землями НААН.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: