АГРОРЕГІОНИ

На Закарпатті викрито масштабний злочин з видобутку корисних копалин

18.08.2023 14:09
s800x0-news-23227183835-678x381

На Мукачiвщинi незаконно видобували камiнь-пiсковик у промислових масштабах, завдаючи значних збиткiв довкiллю. Про це повiдомляє Державна екологiчна iнспекцiя у Закарпатськiй областi, пише agronews.ua.

Працiвники Держекоiнспекцiї в ходi здiйснення заходiв на територiї Мукачiвського району виявили незаконне видобування корисних копалин державного значення (пiсковика придатного для виробництва будiвельного щебеню) в промислових масштабах на земельних дiлянках, якi згiдно кадастрових номерiв перебувають у власностi Закарпатської обласної вiйськової адмiнiстрацiї, а право постiйного користування належить ДП «Лiси України».

У результатi обстеження екоiнспектори встановили, що фiрма незаконно здiйснила видобуток пiсковика на площi 4563 кв. м, об’ємом 13 174 кубометри. Розмiр завданих збиткiв навколишньому природному середовищу складає понад 62 мiльйони гривень.

Як повiдомив начальник Державної екологiчної iнспекцiї Михайло Банк, матерiали за згаданим фактом будуть скерованi у правоохороннi органи для внесення в ЄРДР, проведення вiдповiдного слiдства та виставлено претензiю по вiдшкодуванню збиткiв суб’єкту господарювання, який здiйснив незаконний видобуток продукцiї.

Окрiм того Держекоiнспекцiя скерує звернення до обласної вiйськової адмiнiстрацiї з метою розгляду згаданого порушення та його усунення.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: