АГРОРЕГІОНИ

На Закарпатті судитимуть очільника РДА за незаконне відчуження земель лісгоспу

14.11.2022 15:21
11-88

Процесуальний прокурор Перечинського відділу Ужгородської окружної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт щодо колишнього в.о. голови Перечинської РДА за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 364, ст. 366 КК України). Про це повідомляє Закарпатська обласна прокуратура, пише agronews.ua.

Слідством встановлено, що через неправомірні дії посадовця четверо громадян незаконно одержали у власність земельні ділянки на території Перечинщини. При цьому обвинувачений проігнорував той факт, що землі перебували у постійному користуванні лісгоспу. Без зміни цільового призначення та за відсутності землевпорядної документації чоловік видав завідомо неправдиві розпорядження. На їх підставі затвердили проєкти землеустрою, які на момент видачі розпорядження навіть не були розроблені.

Таким чином державним інтересам завдано 212 тис. грн збитків. Саме таку вартість мали згадані ділянки на момент вчинення злочину.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: