НОВИНИ

На Закарпатті селяни ведуть боротьбу з рейдерами

31.03.2021 10:35
agrotrade

Земельні афери продовжуються у Королівській ОТГ Закарпатської області. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє голова фермерського господарства “Млин” Василь Івашко, пише agronews.ua.

Поки селяни протестували проти рейдерських захоплень їх земельних паї донецькими представниками, ті швиденько через геокадастр в іншій області зареєстрували оспорювану землю на себе. В цьому їм допомогли місцеві приватні землевпорядковуючі структури та спеціалісти Закарпатського держгеокадастру, які визнають дії рейдерів законними, бо у тих є рішення судів із 2006- р.

“Інтереси людей, у яких наявні державні акти на право власності на земельний пай, їх не цікавить. Не цікавить цей конфлікт і обласну раду та правоохоронні органи”, – пише Василь Івашко.

За словами Івашко, в цьому протистоянні закладена велика небезпека, яка приведе до таких дій, які розгорнуті уже на сході держави. Якщо плани ворогів України втіляться в Закарпатті, то це буде щось страшне.

Принципову позицію в цій боротьбі зайняв голова селищної ради п.Чейпеш А.П., але відмінити всі замовні рішення судів орган місцевого самоврядування не має на то відповідної компетенції. Готуються уже позови до суду. Але цей процес буде довготривалий, бо рейдери дуже ретельно підготували правову базу під себе, на них працюють висококласні юристи.

“За вирішення цього небезпечного питання повинні взятися спеціалісти та державні компетентна структури, а не простий народ. До цього періоду державні установи та суди всіляко допомагали аферистам. Час покаже, хто за народ і європейське майбутнє нашого суспільства. Боротьба за землю продовжується”, – завершує свою думку Василь Івашко.

Нагадаємо, як не втратити свої права на майно та землю в Криму.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: