АГРОРЕГІОНИ

На Волині збирають врожай пекінської капусти

07.11.2023 16:15
20211129134312-7509

У селі Хорохорин на Волині кожен другий селянин вирощує полуницю та пекінську капусту. З поля «пекінку» продають цього року дуже дешево – від 7 до 11 грн/кг. Крупніші виробники закладають овоч на зберігання і реалізації пізніше. Про це йдеться у матеріалі «Суспільне.Луцьк», пише agronews.ua.

Пекінську капусту в селі почали вирощувати тут на початку 2000-х, коли частина селян повернулися із заробітків у Польщі.

«Пекінська капуста і полуниця – це дві сезонні культури, які культивуються у нашому селі. Чому? Бо вони сезонні, цілий рік дають роботу. Кожен другий займається пекінською капустою», – розповів староста села Анатолій Мельничук.

«Є люди, які садять капусту і здають її відразу з поля, але відразу з поля, то ціна така невелика, порівняно з минулим роком, то смішна ціна, і по 7 і по 9. І по 10-11, як з ким домовишся», –  розповів фермер Олександр Крук. 

Сам фермер побудував для пекінки склад на 70 тонн. 

«Зложена рівненько, дивіться, не мнеться, не душиться. Тут ще все буде утеплюватися, буде підлога робитися», – показав фермер.Перегляди: 148
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: