НОВИНИ

На Волині учнівське лісництво створило зимовий сад з екзотами, водоспадами та дикими тваринами

28.05.2020 07:32
t_1_lisivnichii-molodizhnii-tsentr-vorotniv

Лісівничий молодіжний центр створений волинськими лісівниками у 2017 році на базі Воротнівського лісництва “Ківерцівське лісове господарство”. Наразі тут діє унікальний Зимовий сад учнівського лісництва, повідомляє agronews.ua.

“До вашої уваги віртуальна екскурсія нашим ЗИМОВИМ САДОМ. Задум, який став реальністю. Як нам вдалося його втілити, за чиєї підтримки, ціною яких зусиль – про все це згодом. А поки що, ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ЕНЕРГІЄЮ ПРИРОДИ, тому що вона допомагає нам виживати. Уявно доповніть ці хвилини насолоди ще співом наших канарейок та шумом води водоспаду”, – написала у Фейсбук Анна Лудковська, співробітниця Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

З історії життя учнівського лісництва 19/20

#ЗАРЯДИСЬ_ЕНЕРГІЄЮ_ПРИРОДИЗИМОВИЙ САД: ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯТрішки позитиву вам у стрічку. До вашої уваги віртуальна екскурсія нашим ЗИМОВИМ САДОМ. Задум, який став реальністю. Як нам вдалося його втілити, за чиєї підтримки, ціною яких зусиль – про все це згодом. А поки що, ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ЕНЕРГІЄЮ ПРИРОДИ, тому що вона допомагає нам виживати. Уявно доповніть ці хвилини насолоди ще співом наших канарейок та шумом води водоспаду…P.S. А після закінчення карантину раді будемо бачити у нас в гостях. Наживо все набагато гарніше!

Posted by НВК Городок on Saturday, May 16, 2020

Також, на території Лісівничого молодіжного центру у Воротневі з’явилася алейка лікарських трав. Вона служитиме ще однією навчальною базою, допомагатиме вихованцям Центру дізнатися більше про те, якими цілющими травами багата наша Волинь та як їх застосовують у народній медицині. Про це повідомили у пресслужбі Волинського ОУЛМГ.

“Така ідея виникла уже давно. Реалізувати ми її вирішили саме у такому вигляді. Висадили трави у дерев’яні горщики і виставили поруч із центральною будівлею Центру, неподалік експозиції із декоративними рослинами, що у Школі лісового дизайнера”, – розповідає керівник-координатор Лісівничого молодіжного центру Валентина Юхимчук, яка безпосередньо і створювала алейку, і тепер за нею доглядатиме.

За її словами, така робота – лише перший етап. Поки тут оселилися шалфей, чебрець, валер’яна лікарська, ехінацея, конвалія звичайна, звіробій, деревій, первоцвіт весняний, пижмо, м’ята перцева, меліса лимонна, подорожник, базилік, календула, суниця лісова, барвінок та інші.

Продовження роботи відбудеться найближчим часом. Планують ще створення алейки пряно-ароматичних культур та ряду овочевих.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: