НОВИНИ

На Волині будують новий сухий порт

14.07.2022 15:07
2

У Волинській області будують великий сухий порт для приймання аграрної продукції з інших регіонів, її зберігання та транспортування в країни Європи. Про це під час телерадіомарафону повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко, пише agronews.ua.

«Наші аграрії – великі молодці. Вони роблять усе можливе. Тому закликаю всіх виробників: коли ви збиратимете врожай, привозьте його сюди. Цього року буде дуже багато проблем із вивезенням зерна та іншої сільськогосподарської продукції. Тому ми будуємо дуже великий сухий порт. Він вміщуватиме багато тонн зерна та іншу агропромислову продукцію. Ідеться не тільки про одне таке будівництво. Дуже багато наших аграріїв будуються і готуються до того, щоб приймати цьогорічний урожай. Минулорічний урожай ми зараз намагаємося допомогти вивозити», – сказав він.

За словами Ю. Погуляйка, Волинь готується приймати врожай із Запорізької та Миколаївської областей. Він зауважив, що регіон підходить для цього, адже тут вистачає і приміщень для зберігання, і елеваторів. Голова ОВА нагадав, що нині значна частина українських портів окупована, що ускладнює експорт зерна.

«Ми готуємося до великого навантаження після збирання цьогорічного врожаю, який потрібно буде переміщувати до Європи. Саме через Волинь буде їхати значна частина цього врожаю. Тому потрібно працювати над тим, щоб ми могли зберігати, транспортувати врожай, допомагати всім, чим можемо. І багато людей працюють у цьому напрямку», – додав Ю. Погуляйко.

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: