НОВИНИ

На Вінничині відроджують вишневі сади

25.05.2020 07:32
bf63eaa6

Компанія «Тріада-МК», яка займається вирощуванням та переробкою плодово-ягідних та овочевих культур в селі Снітків на Вінниччині, заклала вишневий сад на 25 га та збирається висадити саджанці ще на 32 га площ. Про особливості діяльністі підприємства розповів директор ТОВ «Тріада-МК» Сергій Українець. Про це повідомляє пресслужба Вінницької ОДА, пише agronews.ua.

“Україні наразі спостерігається дефіцит вишні. Раніше цю ягоду купували у населення, але зараз на підприємстві заклали вишневий сад на 25 га, скоро будуть висаджені ще 32 га. Використовують тільки сучасні саджанці з сертифікованого Бахмутського розплідника, які йдуть під комбайновий збір, йдеться у повідомленні.

За словами Сергія Українця, вишня вигідно відрізняється тим, що при зборі або вже в ящиках, вона може довше зберігатися в порівнянні з іншими ягодами, наприклад, малиною.

«Акції з безкоштовної роздачі посадкового матеріалу місцевому населенню ми проводимо щорічно і, в залежності від потреби на ту чи іншу ягоду, роздаємо відповідний посадковий матеріал. Цьогоріч ми активно роздаємо насіння гарбуза, який йтиме на виробництво соку і переробку. Також роздаємо вишню. Нами не просто видається посадковий матеріал, але ми ведемо й супровід – наші агрономи дають консультацію, складаємо рекомендаційно-технологічну карту по вирощуванню. В подальшому нашим підприємством пропонуються досить вигідні умови, аби люди здавали вирощений врожай саме нам, до того ж нами забезпечується відповідна тара і транспорт для доставки», — розповів керівник підприємства.

У розрізі культур структура площ під садами підприємства виглядає наступним чином: суниця — понад 10 га, малина — 26 га, лохина — 10 га, яблуня — 170 га, вишня — 100 га. В майбутньому планується розширення площі садів, в тому числі і в інших районах області.

Нагадаємо, в Україні пропонують платити 1000 грн за день збору врожаю малини.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: