НОВИНИ

На Вінничині доярці загрожує умовний термін

26.07.2021 10:01
13672393


19-річна Доярка Ксенія з передмістя Вінниці жорстоко розправилася з ґвалтівниками, які увірвалися до неї в будинок. Вона розбила їм обличчя, а одному з них відірвала яйце. Про це повідомляє УПП, пише agronews.ua.

Ксенія працює дояркою у бабусі-інваліда. Мужика в господарстві немає, і двоє мерзотників вирішили цим скористатися. Алкоголіки, що живуть по сусідству, прийшли вночі. Вони заявили, що збираються «допомогти з дровами». Довірлива дівчина впустила їх в будинок. Чи варто говорити про те, що ніякої допомоги і близько не було. Вони полізли до дівчини, щоб зробити з нею самий мерзенний вчинок. Однак вони були занадто п’яні.

Зав’язалася бійка, в ході якої одному з них вона завдала травму черепа чайником, а іншому відірвала яйце. Наступного дня з приходом дільничного з’ясувалося що на неї подано заяву про нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Але так, як це був самозахист, та ще й на території потерпілої, велика ймовірність, що вдасться відбутися умовним терміном. Хоча покарані повинні були бути ті, хто напав на дівчину. Адже на місці Ксенії міг опинитися хтось слабкіше, хто не зумів би дати відсіч. Коментатори зійшлися на тому, що ґвалтівники отримали по заслугах.

Нагадаємо, що на Хмельниччині відбулось рейдерське захоплення фермерського підприємства.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: