АГРОРЕГІОНИ

На Вінничині чиновники намагалися привласнити майже 100 га лісу

12.02.2022 15:04
1624873201_1584418352_s1200

Прокурори Вінницької обласної прокуратури у судовому порядку попередили незаконне вибуття з державної власності 95 га земель лісового фонду вартістю 167 млн грн у Вінницькому районі. Прокурори встановили факт включення в межі одного з населених пунктів ділянки лісового фонду за відсутності погодження Вінницької обласної державної адміністрації та невідповідності розробленої документації землеустрою вимогам законодавства. Про це йдеться в пресрелізі офісу ГПУ, пише  agronews.ua.

Такі незаконні дії органу місцевого самоврядування могли призвести до вибуття ділянки лісу з державної у приватну власність, зміни її цільового призначення, а відтак можливої її забудови та спричинення знищення лісу.

Прокурори звернулися до суду. Відповідач не погодився з рішенням суду першої інстанції та звернувся з апеляційною скаргою до Сьомого апеляційного адміністративного суду, який відмовив у задоволенні апеляції.

Читайте також: Озвучено переваги українського соняшника в раціоні тварин.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: