НОВИНИ

На Вінниччині вилучили фальсифікат меду

28.02.2021 13:48
Honey falling in jar extreme close up

До Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області надійшло повідомлення від оператора ринку ТОВ СП “Мед Поділля” про те, що до його складу надійшла партія меду в кількості 2858 кг з підозрою на фальсифікацію. Про це повідомляєть у відомстві, пише agronews.ua.

Для підтвердження або спростування по даному факту державними інспекторами Головного управління при здійсненні позапланового заходу державного контролю було відібрано 10 зразків продукції меду з подальшим дослідженням у Вінницькій державній регіональній лабораторії Держпродспоживслужби.

За результатами досліджень виявлено ряд невідповідностей по ДСТУ 4497:2005, а саме – перевищення ГМФ (гідрооксиметилфурфурол) та діастазне число (до безводної речовини), тому такий мед є небезпечним і може становити загрозу для здоров’я людини.

З метою недопущення до обігу фальсифікованого меду, Головним державним інспектором Вінницької області прийнято рішення про вилучення з обігу та знищення харчової продукції.

Партію меду в кількості 2858 кг приведено у нетоварний вигляд та відправлено для подальшого знищення на Калинівську філію ДП “Укрветсанзавод”.

Нагадаємо, в Україні названо, як виявити фальсифікат меду.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: