НОВИНИ

На Вінниччині чоловіка оштрафували за незаконне використання сільського ставка

22.10.2020 10:22
prud-ukreplyayem-berega

На території Шаргородського району виявлено порушення природоохоронного законодавства – місцевий житель проводив будівельні роботи на прибережній водозахисній смузі. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, пише agronews.ua.

«Сектором державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході рейдових перевірок було встановлено, що громадянин проводив земляні роботи в межах прибережно захисної смуги водного об’єкту (став) без дозвільних документів на території Мурафської сільської ради Шаргородського району за межами населеного пункту Клекотина, чим порушив режим обмеженої господарської діяльності, що є порушенням ст. 61 Земельного кодексу України та ст.89 Водного кодексу України», – йдеться у повідомлені.

За результатами виявленого порушення громадянина було притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 53 КУпАП та роз’яснено вимоги природоохоронного законодавства України.

Використання земель не за цільовим призначенням, невиконання природоохоронного режиму використання земель, розміщення, проектування, будівництво, введення в дію об’єктів, які негативно впливають на стан земель, неправильна експлуатація, знищення або пошкодження протиерозійних гідротехнічних споруд, захисних лісонасаджень – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

На посадових осіб – від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: