НОВИНИ

На Вінниччині будують ферму, де корів доїтимуть роботи

12.03.2020 15:32
d1e3c05-cowinvms-7751


На Вінниччині у с. Каташин завершується будівництво першої повністю роботизованої ферми. Всі виробниці процеси на молочній фермі будуть проводитися автоматично. Пише Агроцентр.

Молочну ферму, де замість доярів працюватимуть роботи, будує компанія “Villa Milk” у селі Каташин Чечельницького району.

“Коли ми прийшли господарювати у Каташин, то пообіцяли людям, що закривати ферму не будемо, хоча це й було досить не рентабельно, але закриття означало залишити місцевих жителів без роботи. А так вчинити не можна було“, – говорить співзасновник проєкту Михайло Федчишен.

Тваринний комплекс розрахований на 140 голів худоби. Усі виробничі процеси будуть повністю автоматизовані, керувати ними можна буде як безпосередньо на місці, так і віддалено. Сучасне обладнання дозволить мінімізувати людський фактор і отримати молоко найвищої якості.

Робот-дояр однієї з провідних компаній світу обладнаний новим інтерфейсом користувача з віддаленим доступом до інформації та контролем. Система фіксує величезну кількість даних за кожне доїння, від кожної корови. Обробляє їх, аналізує і передає у вигляді простих візуальних звітів. Сучасна технологія забезпечує рівномірне, швидке та точне підключення та природній процес доїння.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: