НОВИНИ

На Вінниччині будують два нових молочних комплекси на 1,2 тис корів

25.06.2020 12:02
1542200888-7643

У с. Дружба на Вінничині завершено будівництво першої черги молочно-товарної ферми на 700 голів ФГ «Велес Віта». Інвестиції в розбудову склали 45 млн грн, з яких 11 млн грн — вартість молочного блоку із доїльною залою Milkline на 28 місць. Наразі на відділку триває розбудова наступної черги сучасної молочно-товарної ферми — на 750 голів та молочної ферми з безприв’язного утримання у сусідньому селі Попелюхи на 500 голів корів. Про це повідомляє Agraverу, пише agronews.ua.

«Господарство розвиває скотарство в селах Попелюхи, Дружба та Біляни. Зараз ФГ „Велес Віта“ — найбільше молочне господарство району, а враховуючи темпи розбудови, незабаром може стати лідером області», — розповідає Петро Струсевич, очільник ФГ «Велес Віта».

Зазначимо, що впродовж 2018/20 років «Велес Віта» активно проводить реконструкцію діючих приміщень для утримання худоби та розбудовує нові сучасні корпуси. На відділку у с. Попелюхи, де корів доять у доїльній залі німецького виробництва (Gea) цьогоріч завершено роботи із організації індивідуального утримання телят, а також — нового корпусу на 500 корів.

Він підкреслює, що на майданчику встановлено установку для сепарування гною: суху фракцію планують використовувати не як відновлювану підстилку, а рідку, після відстоювання у критих бетонованих лагунах, вноситимуть шлангами на поля поруч із фермою.

«Окрім завершення наступної черги будівництва, до кінця року розраховуємо закупити ще й понад 100 племінних нетелів. Загалом у нашому господарстві утримується 3760 голів великої рогатої худоби, в тому числі 1070 голів корів», — зауважив очільник ФГ «Велес Віта».


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: