НОВИНИ

На Україну чекає ряд важливих реформ

08.06.2021 15:32
depositphotos_80348806-stock-photo-reforms-white-word-on-red

7 червня відбулася зустріч Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Олексія Любченка з Керуючим Директором ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне з метою обговорення пріоритетних питань співпраці України та ЄБРР. Про це повідомляє Мінекономіки, пише agronews.ua.

Участь у заході взяли заступники Міністра Крістіна Голубицька і Тарас Качка та представники ЄБРР – заступник Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко, заступник Голови ЄБРР в Україні з питань промисловості, торгівлі та агробізнесу Леся Кузьменко, заступник Голови ЄБРР в Україні з питань сталої інфраструктури Марк Магалецький, старший Радник ЄБРР з управління Анна Кожем’яченко.

Перший віце-прем’єр-міністр України Олексій Любченко подякував представникам ЄБРР за значний обсяг інвестицій в Україну, підтримку розвитку економіки та підтримку реформ, в тому числі, за допомогу у розробці проекту Закону України «Про концесію».

Зокрема, європейських колег поінформували про пріоритети в роботі міністерства та Уряду. У фокусі – реформа корпоративного управління, кліматична трансформація економіки, декарбонізація енергетики, підтримка малого і середнього бізнесу.

«Реформа корпоративного управління державними підприємствами є однією із головних, яку ми розглядаємо як інструмент залучення інвестицій в українську економіку. Все питання полягає у площині правил, стабільності цих правил і дотриманні їх усіма учасниками ринку», – зазначив Олексій Любченко.

Представники ЄБРР, в свою чергу озвучили ключові пріоритети діяльності в Україні, в тому числі, продовження співпраці з «Укравтодор» в рамках Меморандум про зміцнення корпоративного управління і проведення антикорупційної політики, а також оновлення складу Керівного комітету, створеного відповідно до Меморандуму.

Окремо сторони обговорили питання поновлення роботи Номінаційного Комітету для визначення нового складу наглядових рад відповідно до найкращих міжнародних стандартів. Також було акцентовано на підтримці з боку ЄБРР розробки законопроекту «Про Установу бізнес-омбудсмена в Україні», реалізація якого сприятиме прозорості діяльності органів державної влади та поліпшенню умов діяльності бізнесу і захисту від неправомірного втручання в їх господарську діяльність.

Крім того, перший віце-прем’єр-міністр України Олексій Любченко висловив зацікавленість у консультаціях з боку ЄБРР у питанні залучення інвестицій, ширшого використання можливостей прямих інвестицій та координації міжнародної технічної допомоги.

Нагадаємо, які можливості відкриває ринок землі для української молоді – Соломчук.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: